Намерени резултати за: "наблегнем"

Д-р Атанас Камбитов: През следващия мандат ще наблегнем на развитието на селата
Д-р Атанас Камбитов: През следващия мандат ще наблегнем на развитието на селата
  • 11 Октомври 2015 | 11:52
  • 3 коментара
Кандидатът за кмет, издигнат от ПП ГЕРБ д-р Атанас Камбитов се срещна с жители на селата Покровник и Бело Поле, съобщиха от пресцентъра на политическа партия ГЕРБ - Благоевград. По време на срещите бяха обсъдени разли...
TOP