
Д-р Атанас Камбитов: През следващия мандат ще наблегнем на развитието на селата
- 11 Октомври 2015 | 11:52
- 3 коментара
Кандидатът за кмет, издигнат от ПП ГЕРБ д-р Атанас Камбитов се срещна с жители на селата Покровник и Бело Поле, съобщиха от пресцентъра на политическа партия ГЕРБ - Благоевград.
По време на срещите бяха обсъдени разли...






