
Добрата новина: Близо половината от работодателите смятат да увеличат заплатите на служителите си догодина
- 19 Декември 2019 | 13:11
- 0 коментара
Близо 47% от работодателите имат намерение да увеличат заплатите на служители си догодина. Това показва проучване на Българската търговско-промишлена палата.
31 на сто ще вдигнат възнагражденията, за да повишат мотива...






