
Инж. Росица Димитрова се срещна с жители на село Церово
- 21 Февруари 2020 | 12:21
- 0 коментара
Общинският ръководител на ПП ГЕРБ – община Благоевград инж. Росица Димитрова се срещна с жители на село Церово.
По време на събранието присъстваха и общинският съветник от ПП ГЕРБ Давид Петров, и клубният ръково...






