
Съветниците предоставиха „Синята къща“ в Благоевград за безвъзмездно ползване на ОФК „Пирин“
- 27 Септември 2019 | 12:34
- 0 коментара
ОбС – Благоевград взе решение да предостави „Синята къща“ за безвъзмездно ползване на футболния клуб
На днешното последно заседание за този мандат ОбС – Благоевград реши да даде за безвъзмедно ...






