
Деца на зелено училище в Добринище със симптоми на натравяне, три от тях в болница на системи
- 03 Април 2018 | 14:43
- 0 коментара
24 деца от София са със симптоми на хранително натравяне. Те са били на зелено училище в хотел „Орбел” в Добринище, когато започнали да повръщат и състоянието им се влошило.
След преглед три от децата са в...






