
Разложкото село Годлево празнува на Светли понеделник
- 29 Април 2019 | 13:56
- 0 коментара
На втория ден на Великден се отбелязва празника на село Годлево - община Разлог.
По традиция след изгрев слънце в 7.30 ранобудни стопани закичиха агнета с китка цвете и здраве, за да е плодородна годината и на полето ...






