
14 души с поставени две дози на "Pfizer" са заразени с К-19 у нас!
- 24 Март 2021 | 11:27
- 0 коментара
Всяка втора проба за коронавирусна инфекция в област Добрич е положителна.
Заразените в областта вече достигат 398 на 100 000 жители. Това сочат данните на РЗИ за последната седмица. Един от заразените с К-19 потребит...






