
Майка изхвърлила мъртвородено бебе в контейнер за смет
- 29 Март 2022 | 11:25
- 0 коментара
Полицаи от управлението в Димитровград са задържали 21-годишна жена, изхвърлила тялото на бебето си в контейнер за смет. Вчера граждани са сигнализирали, че новородено в платнена чанта е открито в кош за боклук...






