
64% от тийнейджърите в шок от пандемията, не мърдали от вкъщи
- 12 Юни 2020 | 12:51
- 0 коментара
Тийнейджърите са се оказали особено уязвими по време на пандемията. 64 % от тях не са смеели да излизат навън. В сравнение с периода преди COVID-19 младежите са изпитвали 2 пъти повече страх и тревога, 5 пъти повече...






