
С мълчаливо бдение в Сандански почетоха паметта на двете убити деца
- 21 Ноември 2020 | 14:10
- 0 коментара
есетки жители на Сандански спонтанно се събраха на централния площад в града, за да почетат паметта на двете деца, които бяха убити от собствената им майка, предава Нова тв.
Хората запалиха свещи, а всички продължават...






