
До юни приключва монтажа на системата за видеонаблюдение в Благоевград
- 15 Януари 2019 | 14:19
- 0 коментара
Системата за видеонаблюдение в града трябва да бъде завършена до юни месец.
Това каза на пресконференция д-р Атанас Камбитов, кмет на Община Благоевград.
Той посочи, че в бюджета за тази система са заложени около 4...






