
Момчетата от ВК „Пирин“, гр. Разлог до 12-годишна възраст станаха Републикански шампиони. Кметът инж. Красимир Герчев посрещна спортистите в кабинета си с шампионска торта
- 05 Юли 2017 | 19:03
- 0 коментара
Волейболистите от Разлог до 12-годишна възраст спечелиха финалите на държавното първенство по волейбол. В състезанието участваха 18 отбора, разделени в три групи.
Първият турнир от държавното първенство се проведе в г...






