
Учител от Разлог: Защо да работя в чужбина, като мога да съм полезен в Родината
- 23 Март 2019 | 11:30
- 0 коментара
Един млад мъж от Разлог се връща в родния си град, за да преподава. Признава, че го е направил заради повишените заплати на учителите и най-вече, защото почувствал, че някой го чака, че има нужда от него тук, че липсва н...






