
Община Разлог проведе кампания по събиране на опасни битови отпадъци в мобилни събирателни пунктове
- 11 Декември 2017 | 10:50
- 0 коментара
Жителите на Разлог и населените места имаха възможността да изхвърлят опасните битови отпадъци в осигурените от Община Разлог мобилни събирателни пунктове.
На пунктовете освен предаване на отпадъците, жителите п...






