
Омбудсманът: Зимата ще е трудна за много хора
- 24 Септември 2022 | 09:48
- 0 коментара
Определено трудна ще бъде зимата за много хора, още повече, че линията на бедност все още не е достатъчно висока. Другата година ще бъде 504 лв., но аз съм съгласна със синдикатите, че тя не е достатъчна, защото не отраз...






