
Собственикът на цеха в Горни Лом: Взривът е саботаж
- 08 Октомври 2014 | 06:56
- 0 коментара
Собственикът на взривения цех в Горни Лом смята, че е жертва на саботаж или външна намеса. Валери Митков, който загуби сина си в трагедията, проговори за пръв път пред Диана Найденова по Нова ТВ.
"Не е възможно и...







