
Посланието, че мирът е във всеки приеха в Симитли
- 03 Март 2018 | 16:48
- 0 коментара
Само в Симитли им се случило това – кметът, в спортен екип, лично да посрещне маратонците от международната щафета „Пробег на мира“. Това казаха те - 21 бегачи, преминаващи от всякъде с посланието за ми...






