
Министър Димов и кметът на Благоевград д-р Камбитов откриха модерното депо за битови отпадъци(СНИМКИ)
- 17 Септември 2019 | 17:56
- 0 коментара
Министърът на околната среда и водите Нено Димов и кметът на община Благоевград - д-р Атанас Камбитов прерязаха лентата на новото депо в благоевградското село Бучино. Двамата откриха изграденото модерно съоръже...






