
Коронавирусът се разрази и в Министреството на отбраната
- 06 Май 2020 | 13:49
- 0 коментара
Общо четирима военнослужещи и деветима цивилни служители на МО са с COVID-19. Това обяви началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов.
Състоянието на всички заразени е стабилно.
„Не се наложи да действаме пря...






