
Започна поетапното миене на уличната мрежа в Благоевград
- 07 Април 2026 | 14:26
- 0 коментара
Стартира поетапното миене на уличната мрежа в Благоевград, което се извършва от ОП „Чистота“.
Целта е премахване на натрупаните замърсявания след зимния сезон и намаляване на нивата на фини прахови частици...






