
Хиляди на фестивала „Свири ми, се пее ми се, оро ми се игра” в Баня
- 10 Септември 2018 | 10:39
- 0 коментара
За трета поредна година в Баня се проведе фестивалът „Свири ми се, пее ми се, оро ми се игра”.
Въпреки проливния дъжд хиляди жители и гости гостуваха в населеното място, за да станат част от фолклорн...






