
Зам.министърът на МРРБ Деница Николава и кметът Кирил Котев откриха обновената сграда на общината в Сандански
- 29 Декември 2017 | 12:20
- 0 коментара
Деница Николова – зам.-министър на регионалното развитие и благоустройството и кметът на Сандански Кирил Котев откриха обновената сграда на общината.
Тя бе санирана по проект „Енергийната ефективност...






