
Почина едно от децата с менингит в детска градина в София
- 02 Декември 2021 | 08:36
- 0 коментара
Едно от децата, заразени с менингит в столична детска градина е починало, потвърдиха от Столична община. Става въпрос за първото инфектирано дете. То е на 5 години и е било в трета група.
Случаи на деца, положит...







