
Mеморандум за сътрудничество между община Банско и Сдружение Българска асоциация за туризъм
- 24 Януари 2025 | 09:52
- 2 коментара
Днес кметът на община Банско, Стойчо Баненски и председателят на управителния съвет на „Сдружение Българска асоциация за туризъм“, Ивелин Кичуков, подписаха меморандум за сътрудничество между двете страни. То...
















