
Междуградските превози в Благоевград поскъпват
- 14 Януари 2022 | 10:47
- 0 коментара
Заради по-скъпите горива постепенно се увеличават и цените на билетите за междуградските превози в Благоевградска област. Превозвачи предвиждат и ново вдигане на цените до няколко месеца.
Горица Шушкова е на 68 години...







