
13 медседстри напускат реанимация в МБАЛ-Благоевград заради икономическият директор К. Шумантов
- 15 Септември 2014 | 10:28
- 0 коментара
13 медицински сестри от реанимация са готови да подадат молби за напускане от благоевградската държавна болница. Професионалистите по здравни грижи, от тях 5 анестезиологични и 7 реанимационни сестри, начело със старшата...






