
Скандал: В Медицинския център в Евангелската църква в Сандански взимат по 5 лв. за ваксина, която "уж" е безплатна
- 03 Септември 2021 | 17:54
- 0 коментара
Срещу 5 лева и касова бележка ваксинират санданчани в Медицинския център в Евангелската църква.
„По 5 лева плащат за поставяне на ваксина санданчани в центъра в Евангелската църква, за парите ти дават касо...







