
Гриша Ганчев за ЦСКА, "макаците" и спортното министерство
- 12 Декември 2021 | 20:14
- 0 коментара
"Червените" винаги са били в окопа и то не от вчера, а от 30 години да кажем, но последните години са най-долу в окопа. Не знам на кой пречи този клуб, който има толкова голяма фенска маса. Все пак ЦСКА е социален ...






