
Сергей Станишев: Ново управление на ГЕРБ е мазохизъм
- 27 Септември 2014 | 20:17
- 0 коментара
Ново управление на ГЕРБ е мазохизъм, заяви в доспатското село Змеица лидерът на Партията на европейските социалисти (ПЕС) и депутат в европарламента Сергей Станишев.
"Спомнете си какво заварихме след правителството на...






