
УЖАС! Родители от ломско село хвърлили бебето си в тоалетна
- 24 Юли 2015 | 15:39
- 0 коментара
Източник: Thinkstock/Guliver
Родители от ломското село Игнатово са изхвърлили бебето си в тоалетна, съобщи БНР.
Инцидентът е станал в нощта на сряда срещу четвъртък.
Вчера 31-годишна жена била приета в градска...






