
Спряха плащането на данъци в община Благоевград за лица с повече от едно жилище
- 12 Април 2019 | 08:10
- 2 коментара
Временно е спряно плащането на данъци в община Благоевград за лица с повече от едно жилище заради предстоящото намаление на налозите за втори и следващ недвижим имот. Очаква се днес да бъде обнародвано решението на Конст...






