
Първите ученици и учители, които отиват на безплатна почивка ще летуват в Добринище
- 29 Юни 2021 | 14:01
- 0 коментара
1118 ученици от 46 училища са първите, които ще заминат на лятна почивка по Националната програма „Отново заедно“. Това са заявките, постъпили в Министерството на образованието и науката (МОН) ...






