
20 лв. глоба за шофьори, лепещи стикер върху колата
- 20 Януари 2019 | 17:41
- 1 коментара
20 лева глоба ще отнася всеки шофьор, който лепи стикер върху автомобила си.
Причината е, че в сила са влезли промени в Наредбата за регистрацията, отчета, пускането от движение и спирането от движение на моторни прев...






