
МВР: Прегазената от влака жена лежала на релсите
- 09 Юли 2019 | 10:27
- 0 коментара
Тази сутрин, малко преди 8.00 ч, чрез тел.112 е постъпил сигнал от началника на влак, пътуващ от Дупница към София, че в района на града е прегазена от влака жена, която е лежала на релсите.
Самоличността й все още не...






