Намерени резултати за: "левскар"

Борисов: Аз съм болен левскар, но нищо няма да крия! Който не си плаща таксите, остава без лиценз!
Борисов: Аз съм болен левскар, но нищо няма да крия! Който не си плаща таксите, остава без лиценз!
  • 23 Януари 2020 | 17:45
  • 0 коментара
Думите за одържавяване и национализация са дълбоко неверни, но когато държавата дава лиценз на фирми да упражняват бизнес и те трябва да плащат такси, а те не го правят, се взима лицензът и нищо друго.   Това ...
TOP