
СРАМ! Държавата лакей на олигархията!
- 27 Септември 2014 | 14:10
- 0 коментара
Вчера в Разлог бяха арестувани двама мъже, които са имали наглостта да се опитат да заобиколят държавно подкрепената мафия и да изкарат малко пари за положения си къртовски труд. Но спокойно! Родната милиция ни пази, осо...






