
Фермери от Благоевград и Дупница влизат в политиката
- 17 Март 2015 | 07:34
- 2 коментара
Животновъди и земеделци от Благоевград, Дупница и околните села влизат в политиката, за да защитават интересите си. Около четиридесет фермери се събраха в събота в Благоевград на учредително събрание и създадоха структур...






