
Внимание! Опасни храни в училищните лавки
- 29 Септември 2014 | 08:10
- 0 коментара
Вредни храни с оцветители и консерванти, сокове с подсладители и сандвичи с изтекъл срок на годност се продават в училищните лавки, съобщи Нова телевизия. Инспекторите от Агенцията по безопасност на храните в Пловдив се ...






