
Златни медали за КХГ „Пирин“ на Международен турнир за купа „Феникс“
- 01 Април 2019 | 11:50
- 0 коментара
Клуб по художествена гимнастика „Пирин“ взе участие в Международен турнир за купа"Феникс" в зала "Арена Армеец"- София. „
Грациите от първи отбор ДМВ се представиха отлично и това донесе златни...






