
Кметът Камбитов откри кампанията „Купувам българско“ в Благоевград
- 08 Декември 2016 | 16:20
- 0 коментара
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов откри кампанията „Купувам българско“ в Благоевград. В рамките на инициативата, производители от цялата страна ще предложат свои продукти на жителите и гостите на град...







