
Абитуриентка от Крупнник стана първенец на „ЦВЕТНА ОЛИМПИАДА”
- 21 Март 2015 | 14:18
- 0 коментара
Дванадесетокласничката Августина Иванова от СОУ ” Св. Св. Кирил и Методий” в симитлийското село Крупник взе първото място на „ЦВЕТНА ОЛИМПИАДА”
Есе на тема ”Бъдещето е по-близо, от...






