
Кмет и депутат празнуваха с крупнишките роми
- 27 Януари 2019 | 14:56
- 0 коментара
Крупнишки роми се събраха в ресторант „Крупа”, за да отпразнуват ромската Нова година, макар и с малко закъснение.
По традиция те празнуват Банго Васил в почивните дни веднага след 14-ти януари, когато е н...






