
България създава национален кризизен център заради коронавируса
- 24 Февруари 2020 | 22:20
- 0 коментара
България създава национален кризизен център към ВМА заради коронавируса. Това беше решено на извънреден Съвет по сигурността в МС.
Още утре във лечебното заведение и на летище София ще бъде разиграна симулация с двама...






