
Автомагистрала „Струма” "изяде" хляба на крайпътните заведения
- 11 Октомври 2015 | 08:53
- 4 коментара
Автомагистрала „Струма” скъсява времето на пътуване, но и убива крайпътните заведения, както и малкия бизнес.
Предстоящият пуск на ЛОТ-2 от Дупница до Благоевград, гласен за края на месеца или началото на ...






