
34-годишен благоевградчанин в реанимация, пил кореселин от бутилка за минерална вода
- 30 Март 2016 | 08:15
- 0 коментара
34-годишен от Благоевград погълна по невнимание химически опасна течност и попадна в реанимация на благоевградската болница. Нелепият инцидент станал завчера в дома на семейството. Младият мъж бил жаден и посегнал към бу...






