
Болки в рамото и корав американец изхвърлиха Григор от Вашингтон
- 07 Август 2015 | 09:20
- 0 коментара
Григор Димитров продължава колебливото си представяне през настоящия сезон, след като загуби с 1:2 сета (3:6, 6:1, 3:6) от американеца Стийв Джонсън в третия кръг на турнира във Вашингтон. Освен солидната игра на Джонсън...






