
Община Благоевград с „Първа копка“по проект за рекултивация на общинското депо
- 07 Септември 2021 | 12:01
- 0 коментара
Първа копка по проект „Рекултивация на общинското депо за неопасни отпадъци на територията на Община Благоевград“ правят днес. Церемонията бе организирана при Регионално депо за управление на отпадъците &ndas...






