
Копачи на криптовалута откраднали тока на три села
- 21 Юли 2019 | 19:43
- 0 коментара
Нов вид кражби на ток - копачи на криптовалута крадат ток от трафопостовете. В търсенето на виртуални пари, те вече са похарчили ток за над половин милион лева, без да платят и стотинка. За схемата алармираха от EVN. Кра...






