
ЮЗУ събира учени от 3 континента
- 07 Ноември 2022 | 12:04
- 0 коментара
Югозападният университет „Неофит Рилски“ организира първата международна седмица по програма „Еразъм+“. 50 участници от 25 институции от 3 континента ще вземат участие във форума, който е на тема ...







