
Ангел Славчев: Бареков си контактуваше директно с Пеевски
- 14 Септември 2014 | 13:31
- 1 коментара
Бареков контактуваше с Пеевски посредством чужда СИМ-карта. Казвал ми е, че се е разбрал с Пеевски, с когото били опоненти, но приятели. Това заяви в „На светло с Люба Кулезич“ бившият зам.-председател на ББЦ...






